Світовий теніс / Australian Open

17-річна Айава з другої спроби завоювала wild card в основу Australian Open

Дестані Айава здобула перемогу в австралійському плей-офф за право зіграти на домашньому "мейджорі"

У фіналі турніру уродженка Мельбурна віддала всього чотири гейми своїй 27-річнії співвітчизниці Таммі Патерсон: 6:4, 6:0.

Нагадаємо, що минулого тижня Айава програла у вирішальному матчі чемпіонату Австралії серед гравців до 18 років, перемога в якому також гарантувала участь в основній сітці Australian Open.

Дестані, що є однією з наймолодших тенісисток в Топ-200 рейтингу, вдруге виступить на Australian Open. На початку цього року австралійка пройшла кваліфікацію на турнірі в Брісбені, де потім обіграла Бетані Маттек-Сендс, тим самим ставши першою тенісисткою 2000 року народження, якій вдалося святкувати перемогу в основній сітці рівня WTA.

В Мельбурн Айава потрапила також завдяки wild card, яку виграла у вище згаданому чемпіонаті Австралії U18, але поступилася в стартовому колі Моні Бартель, яка в результаті дійшла до четвертого раунду. Серед успіхів австралійки в 2017 році також присутні титули на двох 25-тисячниках і фінал турніру ITF c призовим фондом $60,000 (всі - в Австралії).

Джерело / Фото: Tennis Australia

Додано HomeAlone:  17/12/17 12:08  Переглядів: 3 448   Рейтинг:: 0