Окленд. Гергес і Возняцкі виграли по два матчі за день

Окленд, Нова Зеландія • 1-7 січня • хард • $250,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Юлія Гергес (Німеччина, 2) - Полона Херцог (Словенія) 6:4, 6:4
Се Шувей (Тайвань) - Барбора Стрицова (Чехія, 3) 0:6, 6:2, 6:2
Каролін Возняцкі (Данія, 1) - Софія Кенін (США, WC) 4:6, 6:2, 6:4
Сачія Вікері (США, Q) - Агнешка Радванська (Польща, 4) 6:2, 6:2

Се Шувей зрівняла рахунок в особистих протистояннях із Барборою Стрицовою (3-3), обігравши чешку у їх першій зустрічі за останні чотири роки.

Сачія Вікері здобула другу у кар'єрі перемогу над тенісисткою з Топ-30 (№28). Раніше американці не вдавалося обіграти таких високорейтингових суперниць.

Радванська, в свою чергу, всього вчетверте за останні шість років програла суперниці, яка не входить до Топ-100. В останній раз це відбулося у жовтні сезону-2016, коли вона поступилася Пен Шуай (№182) у чвертьфіналі турніру в Тяньцзині.

ПІВФІНАЛ

Юлія Гергес (Німеччина, 2) - Се Шувей (Тайвань) 6:1, 6:4
Каролін Возняцкі (Данія, 1) - Сачія Вікері (США, Q) 6:4, 6:4

Юлія Гергес перемогла Каролін Возняцкі у п'яти із дев'яти зіграних між ними матчів, останній з яких відбувся минулого сезону саме на турнірі в Окленді на стадії чвертьфіналу. Тенісистки зустрічалися у Новій Зеландії ще одного разу: у 2015 році також у чвертьфіналі, але тоді перемога дісталася датчанці, яка у підсумку дійшла до фіналу.

Додано HomeAlone:  6/01/18 17:30  Переглядів: 3 327   Рейтинг:: 0