Australian Open. Світоліна святкує перемогу і далі зіграє з Костюк

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинна чемпіонка: Серена Вільямс (США)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Елінa Світоліна (Україна, 4) - Катержина Синякова (Чехія) 4-6, 6-2, 6-1

2 години і 14 хвилин сьогодні було потрібно для перемоги першій ракетці України.

Синякова виконала один брейк у стартовому сеті, якого було досить, щоб виграти партію. У другому сеті Світоліна відразу ж вийшла вперед із брейком (3-0), а потім взяла ще один гейм на подачі чешки (5-1). Подати на партію українка не змогла, впустивши два сетболи, після чого суперниця скористалася медичною допомогою. Відновивши гру після перерви, зав'язалася боротьба на подачі Катержини. З 0-40 чешка рахунок зрівняла, але потім Еліна отримала шостий сетбол, яким і скористалася.

Світоліна виходить у лідери з подвійним брейком у вирішальному сеті (4-0). Синякова один брейк повертає і відразу ж втрачає свою подачу. Еліна успішно подає на матч і здобуває другу перемогу у протистояннях із чешкою ​​(торік на US Open також обіграла Синякову у трьох сетах).

У третьому раунді на лідера українського тенісу чекає поєдинок зі своєю співвітчизницею, 15-річною Мартою Костюк, яка раніше сьогодні виграла вже свій п'ятий матч поспіль на кортах у Мельбурні.