Australian Open. Мертенс перемагає Мартич і виходить до чвертьфіналу

Еліс Мертенс вперше в кар'єрі буде боротися за місце в півфіналі "мейджора"

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинна чемпіонка: Серена Вільямс (США)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

ЧЕТВЕРТЕ КОЛО

Еліс Мертенс (Бельгія) - Петра Мартич (Хорватія) 7:6(5), 7:5

Бельгійська тенісистка виграла восьмий поспіль матч в Австралії (титул в Хобарті) і вперше вийшла до чвертьфіналу на турнірах Великого Шолома.

У другому сеті Мертенс була попереду 4:2, але Мартич зуміла зрівняти рахунок. Бельгійка зробила брейк, після чого не змогла реалізувати перший матчбол, програвши суперниці свою подачу в 11-хвилинному геймі. Еліс вдалося з другої спроби виграти подачу хорватки, завершивши матч геймом під нуль.

Зазначимо, що уродженка Льовена вперше виступає на змаганнях в Мельбурні і стала першою представницею Бельгії, яка дійшла до чвертьфіналу "мейджора" з 2015 року. Тоді Елісон ван Ейтванк стала чвертьфіналісткою на Ролан Гарросі.

Суперниця Мертенс у чвертьфіналі визначиться в матчі між Еліною Світоліною та Денісою Аллертовою. Початок зустрічі заплановано сьогодні не раніше 12:00 за Києвом.

Додано HomeAlone:  21/01/18 09:50  Переглядів: 4 149   Рейтинг:: 0