Australian Open. Возняцкі стає новою чемпіонкою турніру

Каролін Возняцкі завоювала дебютний титул на турнірах Великого Шолома

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

ФІНАЛ

Каролін Возняцкі (Данія, 2) - Сімона Халеп (Румунія, 1) 7:6(2), 3:6, 6:4

Возняцкі дуже впевнено розпочала стартовий сет, вигравши три гейми поспіль з брейком. Тільки після цього Халеп влючилася в гру і почала поступово скорочувати рахунок, а потім завдяки брейку в дев'ятому геймі і зовсім зрівняла його. Захистивши подачу, тенісистки перейшли на тай-брейк, у якому Каролін не програла жодного свого розіграшу, але виграла два на подачі суперниці.

У першій половині другого сету Сімоні вдалося зберегти свій гейм і відіграти чотири брейк-поінт суперниці. До восьмого гейму учасниці фіналу по черзі захищали подачу, але в восьмому геймі румунка зробила перший брейк, а потім, відігравши ще три брейк-поїнти, все ж змогла зрівняти рахунок за сетами.

На початку вирішального сету Возняцкі двічі взяла подачу Халеп і вийшла вперед 3:1, але румунка зрівняла рахунок і потім зробила брейк. Каролін відповіла суперниці тим же і знову повела в рахунку, а на подачі Сімони заробила перший матчбол в тривалому розіграші і завдяки невимушеній помилкці суперниці завершила матч перемогою.

Возняцкі з третьої спроби виграла свій перший титул на турнірах Великого Шолома. У попередніх двох фіналах на Відкритому чемпіонаті США датчанка програла Кім Клійстерс (2009) та Серені Вільямс (2014).

FR: Сімона Халеп (Румунія, 1) 7:6(2), 3:6, 6:4

Каролін стала першою представницею Данії, якій вдалося стати переможницею "мейджора" в одиночному розряді, і сьомою тенісисткою в історії турніру, яка відіграла матчболи протягом змагань. Нагадаємо, що у другому колі уродженка Оденсе двічі була в м'ячі від поразки, поступаючись у вирішальному сеті з рахунком 1:5.

Уже в понеділок Возняцкі знову повернеться на першу сходинку рейтингу, змістивши з даної позиції Сімону Халеп. Румунка, до слова, програла вже третій фінал з трьох зіграних на "Шоломах".

Додано HomeAlone:  27/01/18 13:31  Переглядів: 9 193   Рейтинг:: 0