Світовий теніс / Юніори / Australian Open

Australian Open. Подвійний тріумф тенісистки з Тайваню, син екс-другої ракетки світу виграє юніорський титул

Лян Еньшуо (Тайвань, 2) - Клара Бурель (Франція) 6:3, 6:4

Обидві тенісистки проводили перший фінал на юніорських турнірах Великого Шолома, але удача посміхнулася саме 17-річній тайванці, яка виграла вже дванадцять матчів поспіль. Минулого тижня Лян стала переможницею турніру першої категорії в Траралгоні, також здобувши шість перемог.

Еньшуо стала першою дівчиною зі своєї країни, яка перемогла в одиночному розряді на юніорських "Шоломах", і всього другою представницею Тайваню, яка виграла одиночний титул. У 2008 році чемпіоном юніорського Ролан Гарросу став Ян Цзунхуа, який обіграв поляка Єжи Яновича.

Зазначимо, що у фінал юніорського "мейджора" француженки не виходили більше шести років. До 16-річної Бурель це була Каролін Гарсія в 2011 році на Відкритому чемпіонаті США, яка поступилася американці Грейс Мін.

Сьогодні ж Лян разом з китаянкою Ван Сіньюй святкували вольову перемогу в парному фіналі, обігравши швейцарку Лулу Сун і Вайолет Апіса з Папуа - Нової Гвінеї: 7:6(4), 4:6, 10-5.

ХЛОПЦІ. ФІНАЛ
Себастіан Корда (США, 7) - Цзен Чжуньсінь (Тайвань, 6) 7:6 (6), 6:4

17-річний американець, який раніше не доходив далі третього кола на "Шоломах", виграв дебютний титул на турнірах ITF Juniors вищої категорії. Він став першим американцем, який переміг на Australian Open з 2005 року, коли це вдалося Дональду Янгу.

"Головною моєю метою тут було зробити подарунок моєму батькові на 50-річчя і виграти турнір. А у моєї мами День народження буде 5 лютого, тому моя перемога стала ще особливішою", - сказав тенісист.

20 років тому батько і тренер Себастіана, Петро Корда, ставав чемпіоном дорослого Australian Open, а після успіху в Мельбурні встановив особистий рекорд в рейтингу АТР, зайнявши другу позицію.

Примітно, що сестра американця, Джессіка, в 2012 році виграла в Мельбурні престижний турнір з гольфу, титул на якому також став для неї дебютним.

У п'ятницю відбувся парний фінал турніру: сьомих сіяних французів Юго Гастона і Клемана Табура проти Рудольфа Моллекера та Генрі Сквайра вз Німеччини. Упевнена перемога в двох сетах дісталася представникам Франції: 6:2, 6:2.

Додано HomeAlone:  27/01/18 19:45  Переглядів: 6 330   Рейтинг:: 0