Світовий теніс / WTA

Дубай. Осака перемагає Младенович, Касаткіна та Конта посперечаються за місце в чвертьфіналі

Результати першого ігрового дня на турнірі WTA Premier у ОАЕ

Dubai Duty Free Tennis Championships - Premier
Дубай, ОАЕ • 19-25 лютого • хард • $2,623,485
Чинна чемпіонка: Еліна Світoліна (Україна)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

ПЕРШЕ КОЛО

Олена Весніна (Росія) - Пен Шуай (Китай) 6:4, 7:5
Катерина Макарова (Росія) - Анастасія Севастова (Латвія) 3:6, 7:6(9), 6:3
Дар'я Касаткіна (Росія) - Агнешка Радванська (Польща) 7:5, 6:4
Наомі Осака (Японія, WC) - Крістіна Младеновіч (Франція, 8) 6:2, 6:2
Йоханна Конта (Велика Британія, 7/WC) - Анастасія Павлюченкова (Росія) 7:6(2), 6:2

Олена Весніна здобула п'яту перемогу в одинадцяти зустрічах з Пен Шуай і перервала свою триматчеву серію поразок. У другому колі росіянка зіграє проти четвертої сіяною Олени Остапенко. Раніше тенісистки зустрічалися один раз: в 2016 році в Мадриді Весніна обіграла латвійкe в двох сетах.

Катерина Макарова відіграла два матчболи в другому сеті, поступаючись латвійці з рахунком 3:5. Один з них був в дев'ятому геймі, а другий в середині тай-брейка, в якому їй знадобилося шість сетболів, щоб перевести матч у вирішальну партію.

Дар'я Касаткіна вдруге обіграла Радванську і за вихід до чвертьфіналу посперечається з Йоханною Контою. Росіянка спробує взяти реванш у британки за поразку на початку минулого сезону в Сіднеї, де вона програла суперниці у чвертьфіналі.

Додано HomeAlone:  19/02/18 21:48  Переглядів: 3 423   Рейтинг:: 0