Світовий теніс / ITF

Бултер і Чжу виграють азіатські 60-тисячники, 15-річна таїландка приєднується до Костюк і Таусон

Підсумкові результати жіночих турнірів ITF в Японії, Китаї та Таїланді

Fukuoka International Women's Tennis - ITF Womens Circuit
Фукуока, Японія • 7-13 травня • килим • $60,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Кеті Бултер (Велика Британія, 5) - Ксенія Ликіна (Росія) 5:7, 6:4, 6:2

Британська тенісистка провела перший фінал в цьому сезоні і виграла найбільший титул у своїй кар'єрі. Нагадаємо, що минулого року Бултер вже грала в фіналі подібного турніру в японському місті Куруме, але програла своїй співвітчизниці Лорі Робсон.

Шлях до перемоги:
R32: Юкі Найто (Японія, WC) 4:6, 6:4, 6:4
R16: Таммі Патерсон (Австралія) 6:3, 6:1
QF: Наомі Броді (Великобританія, 1) 6:4, 3:6, 6:2
SF: Момоко Коборі (Японія) 6:1, 6:4
FR: Ксенія Ликіна (Росія) 5:7, 6:4, 6:2

Завдяки перемозі на турнірі в Фукуоці 21-річна уродженка Лестера піднялася на 24 позиції вгору в світовому рейтингу і наблизилася до топ-150, встановивши особистий рекорд на 152-му місці.

ITF Women's Circuit-Lu'an - ITF Womens Circuit
Луань, Китай • 7-13 травня • хард • $60,000

Фінал
Чжу Лінь (Китай, 1) - Лю Фанчжоу (Китай, 2) 6:0, 6:2

Китайська тенісистка прийняла рішення пропустити грунтові турніри в Європі, тим самим пропустить Ролан Гаррос, і виступає на азіатських хардових турнірах, однак планує зіграти на Вімблдоні.

Чжу захистила свій торішній титул в Луані і завдяки цьому піднялася в рейтингу на 120-й рядок. Для Лю даний фінал був другим в цьому сезоні: два тижні тому вона програла Чжен Сайсай на 60-тисячнику в Цюанчжоу.

Thailand ITF $15,000 Women's Pro Circuit - ITF Womens Circuit
Хуахін, Таїланд • 7-13 травня • хард • $15,000

Фінал
Мананчая Савангкав (Таїланд, WC) - Буняві Тамчайват (Таїланд, 1) 1:6, 7:6(3), 2:1 (отказ)

У другому сеті таїландська тенісистка вела з рахунком 5:3, але після цього програла два гейми поспіль. Тамчайват мала чотири матчбола в наступному геймі, проте Савангкав їх відіграла і вирвала перемогу у другому сеті. Після рахунку 2:1 на користь Мананчаї її співвітчизниця відмовилася продовжувати зустріч через судоми в обох ногах.

15-річна таїландка на шляху до титулу обіграла ще трьох сіяних тенісисток: п'яту сіяну Зіл Десаї з Індії, свою співвітчизницю Нудніду Луангнам, посіяну під третім номером і шосту ракетку турніру словачку Зузану Злохову.

Зазначимо, що Савангкав, яка провела лише сьомий професійний турнір, стала третьою тенісисткою 2002 року народження, якій вдалося завоювати одиночний титул. У минулому сезоні подібного домоглися українка Марта Костюк, яка стала чемпіонкою 25-тисячника в Угорщині, і Клара Таусон з Данії, яка здобула перемогу на 15-тисячнику в Швеції.

Додано HomeAlone:  14/05/18 21:21  Переглядів: 3 677   Рейтинг:: 0