Український теніс / Юніори

Юніори. Соболєва та Самофалов стали чемпіонами турніру в Молдові

Представники України виграли три титули на турнірі Tennis Europe

У трьох з чотирьох фіналів, що відбулися на турнірі другої категорії серед гравців до 16 років в Кишиневі, перемогу святкували українські тенісисти.

14-річна Анастасія Соболєва, посіяна під першим номером, у фінальному матчі обіграла другу ракетку турніру - свою 13-річну співвітчизницю Катерину Лазаренко: 6:4, 6:1.

Це був третій фінал на турнірах цієї вікової категорії для юної дніпрянки, в якому вона завоювала свій перший титул. Днем раніше Анастасія разом з Катериною стали чемпіонками в парі, обігравши українку Катерину Рублевську і Жаклін Огунвале з Великої Британії: 7:6(1), 6:4.

14-річний Герман Самофалов, який отримав другий номер посіву, виграв другий одиночний титул Tennis Europe в цьому сезоні, здобувши перемогу над лідером посіву - Марцелом Політовичем з Польщі: 6:3, 1:6, 6:3.

Зазначимо, що уродженець Макіївки не програв жодного з п'яти зіграних фіналів в цьому році: в середині березня Самофалов став абсолютним чемпіоном турніру третьої категорії в словацькому Тренчанське-Тепліце, а в квітні виграв парні титули на турнірах другої категорії в Сербії.