Ролан Гаррос. Шварцман відіграється з 0-2 по сетах і зіграє у чвертьфіналі

Дієго Шварцман вдруге в кар'єрі дійшов до 1/4 фіналу на мейджорах.

Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Четверте коло
Д. Шварцман (Аргентина, 11) - К. Андерсон (ПАР, 6) 1-6, 2-6, 7-5, 7-6 (0), 6-2

Андресон і Шварцман раніше зустрічалися на кортах двічі і обидва матчі залишилися в активі представника ПАР. 32-річний Андресон за свою кар'єру провів два чвертьфінали на мейджорах і обидва на US Open (2015 2017).

25-річний Дієго Шварцман раніше зіграв в одному чвертьфіналі на мейджорах - у 2017 році на Відкритому чемпіонаті США. Аргентинець вперше в кар'єрі зумів відігратися з 0-2 по сетах і перемогти суперника з топ-10 рейтингу на грунті.

У третій партії Андерсон подавав на матч за рахунку 5-4, але жодного матчбола так і не запрацював. Поєдинок тривав 3 години і 51 хвилин. На рахунку Шварцмана 31 віннер і 37 невимушених помилок (69/93 у Андерсона).

Наступним суперником Дієго Шварцмана стане переможець зустрічі Рафаель Надаль - Максиміліан Мартерер. Нагадаємо, що цьогоріч Шварцман і Надаль вже зустрічалися на Відкритому чемпіонаті Австралії, де іспанець виграв у четвертому колі, а також на Мастерсі в Мадриді у третьому раунді, де також сильніше був Надаль.

Додано Maria Melnyk:  4/06/18 16:16  Переглядів: 3 609   Рейтинг:: 0