Світовий теніс / Ролан Гаррос

Дар'я Касаткіна: "Вже забула, що вперше зіграю в чвертьфіналі "Шолома"

Російська тенісистка розповіла про перемогу над другою ракеткою світу на Ролан Гарросі

У четвертому колі змагань у Франції Касаткіна в двох сетах обіграла Каролін Возняцкі.

"Я була рада, що матч тоді зупинили, тому що вже було темно. Я грала дуже багато м'ячів і була дуже втомленою, тому що, мені здається, перший сет забрав багато сил у нас обох. Зрештою, я була рада, що матч зупинили за рахунку 3:3 у другому сеті.

В цілому для мене неприродно пробивати по лінії в агресивному стилі. Зазвичай я просто бігаю і повертаю м'ячі назад. Але жіночий теніс стає більш силовим, тому я намагаюся не тільки бігати, але також придумувати щось зі своєю грою та моїми ударами. Якщо хочеш перемагати, повинен пристосовуватися.

Безумовно, ця перемога багато для мене значить. Це мій перший чвертьфінал на турнірі Великого Шолома. Але я вже забула про це, тому що завтра мені знову потрібно грати. Я вже думаю про мій наступний матч.

Я не бачила матчів Стівенс на цьому турнірі, проте очікую, що вона буде грати на 100% своїх можливостей. Це ж чвертьфінальний матч. Якщо я хочу пройти далі, то також повинна показати свій кращий теніс. Мені здається, це буде досить цікавий матч"