Ролан Гаррос. Надаль водинадцяте перемагає на турнірі

Рафаель Надаль у фіналі у трьох сетах обіграв Домініка Тіма.

Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Фінал
Рафаель Надаль (Іспанія, 1) - Домінік Тім (Австрія, 7) 6-4, 6-3, 6-2

Вже на старті зустрічі суперники обмінялися брейками. Тім пішов з брейкпоїнтів у двох затяжних геймах на своїй подачі, але за рахунку 4-5 Надаль "під нуль" виконав брейк.

На початку другого сету іспанцеві в тривалій боротьбі також вдалося взяти гейм на подачі Тіма. У австрійця за партію був тільки один шанс на брейк - за рахунку 2-4, але Надаль свій гейм відстояв і в підсумку з першої спроби подав на сет.

На старті третьої партії іспанець не реалізує чотири брейкпоїнта, але вже в наступному геймі використовує свою шосту можливість зробити брейк. По ходу четвертого гейма Надаль звертається за допомогою до фізіо і скаржиться на ліву долоню, після чого без шансів для Тіма дограє свою подачу. Рафаель виконує ще один брейк, а далі успішно подає на перемогу, реалізуючи свій п'ятий матчбол. Поєдинок тривав 2 години і 40 хвилин.

• Рафаель Надаль сьогодні боровся за одинадцятий титул в Парижі і сімнадцятий - на турнірах Великого Шолома. 32-річний іспанець став першим гравцем у Відкритій Ері, який тепер має по 11 трофеїв на трьох турнірах (Барселона, Монте-Карло, Ролан Гаррос). Раніше тільки в активі Маргарет Корт було 11 титулів на мейджорах (Австралія). Тепер на рахунку Надаля 79 виграних турнірів, з яких 57 - на ґрунті (4 цього сезону - Барселона, Монте-Карло, Рим, Ролан Гаррос).

• Іспанець святкує 7 перемогу в 10 зустрічах з Домініком Тімом. Раніше в сезоні суперники провели два очних поєдинки: Надаль здобув перемогу в Монте-Карло, а Тім - в Мадриді. На шляху до титулу в Парижі майбутній чемпіон пройшов Сімоне Болеллі, Гвідо Пелью, Рішара Гаске, Максиміліана Мартерера, Дієго Шварцмана і Хуана Мартіна дель Потро.

• 24-річний австрієць, для якого це був дебютний титульний матч на турнірах Великого Шолома, став наймолодшим учасником фіналів на мейджорах з US Open-2014 і другим представником своєї країни у вирішальних матчах на турнірах Grand Slam. У Парижі Тім святкував перемоги над Іллею Івашко, Стефаносом Циципасом, Маттео Берреттіні, Кеї Нісікорі, Олександром Звєревим і Марко Чеккінато.

Додано Maria Melnyk:  10/06/18 18:55  Переглядів: 8 508   Рейтинг:: 0