Український теніс / ITF

Годмезевашаргей. Завацька зіграє в чвертьфіналі турніру

Катаріна Завацька буде боротися за місце в півфіналі 60-тисячника в Угорщині

У матчі другого кола 18-річній українці знадобилося майже дві години, щоб обіграти володарку wild card - 26-річну Реку-Луцу Яні з Угорщини: 6:4, 6:4.

У кожному з сетів Завацька двічі вигравала подачу своєї суперниці і вела з рахунком 5:1, проте потім програвала угорці три гейми.

У чвертьфінальному матчі Катаріна зустрінеться з восьмою сіяною на турнірі Іриною Марією Бара. У минулому році уродженка Луцька два рази обіграла 23-річну румунку: в лютому на 25-тисячнику в Австралії на харді Бара не змогла дограти матч, знявшись у другому сеті, а в серпні на грунтовому 60-тисячнику в Угорщині Завацька перемогла в двох сетах.

Зазначимо, що матч Ангеліни Калініної проти американки Франчески Ді Лоренцо був перерваний після першого сету, який виграла наша тенісистка, і відновиться сьогодні.