Вімблдон. Торішній фіналіст Чилич залишає турнір після поразки в п'яти сетах

Марін Чилич зачехлив ракетку, не втримавши перевагу в матчі проти Гвідо Пельї.

Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинний чемпіон: Роджер Федерер (Швейцарія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Друге коло
Гвідо Пелья (Аргентина) - Марін Чилич (Хорватія, 3) 3-6, 1-6, 6-4, 7-6(3), 7-5

Два дні тривав цей матч. У середу Чилич забезпечив собі відрив у два сети, вигравши загалом чотири гейми на подачі Пельї і захистивши всі свої подачі.

У третьому сеті суперники по черзі брали свої гейми, а у хід гри втрутився дощ. Повернувшись на корт після паузи, Пелья зробив свій перший брейк (4-3), після чого тенісисти покинули майданчик до четверга.

Сьогодні після повернення на корт аргентинцеві вдалося довести партію до перемоги. По ходу четвертого сету суперники двічі обмінювалися брейками і в підсумку перейшли на тайбрейк. Чилич зі старту зробив міні-брейк (2-0), після чого зумів взяти всього один розіграш з восьми.

У вирішальній п'ятій партії за рахунку 2-2 в затяжному геймі Пелья пішов з трьох брейкпоїнтів і захистив подачу. Далі вже аргентинець отримав шанси на подачі суперника. За рахунку 4-5 Чилич зумів врятуватися з двох матчболів, але в наступному геймі хорвата знову зав'язалася боротьба. Відігравши ще один матчбол, Марін все-таки не втримав свій гейм, а Гвідо з четвертого матчбола оформив перемогу.
82-я ракетка світу Гвідо Пелья раніше двічі виступав в основі Вімблдону, але жодної зустрічі не виграв. За час трав'яного сезону Пелья дійшов до чвертьфіналу у Штутгарті. Нагадаємо, що минулого сезону Марін Чилич зіграв у фіналі Вімблдону, а цьогоріч приїхав на турнір після перемоги на змаганнях АТР в Лондоні на траві.

У третьому раунді Гвідо Пелья зіграє проти американця Маккензі Макдональда (ATP 103).

Додано Maria Melnyk:  5/07/18 17:17  Переглядів: 2 914   Рейтинг:: 0