Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Родіна обігрує десяту сіяну, Макарова та Джорджі посперечаються за місце в чвертьфіналі

У жіночій сітці змагань стартували матчі третього кола

The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Катерина Макарова (Росія) - Люсі Шафаржова (Чехія) 4:6, 6:4, 6:1
Євгенія Родіна (Росія, Q) - Медісон Кіс (США, 10) 7:5, 5:7, 6:4
Каміла Джорджі (Італія) - Катержина Синякова (Чехія) 3:6, 7:6(6), 6:2

Катерина Макарова вперше з 2013 року обіграла Люсі Шафаржову і втретє вийшла до четвертого кола Вімблдону. Раніше їй це вдавалося в 2014 році, коли вона дійшла до чвертьфіналу, і позаминулому сезоні.

Євгенія Родіна поступалася Медісон Кіс в стартовому сеті з рахунком 2:5, а в другому була попереду 4:2. У вирішальному 29-річна росіянка вела 3:1 з брейком, однак американка зрівняла рахунок, після чого тенісистки двічі обмінялися брейками, але в останньому геймі Родіній вдалося захистити свою подачу.

Євгенія вперше в кар'єрі вийшла до четвертого кола турніру Великого Шолома. Раніше її кращим результатом було третє коло також на Вімблдоні в 2008 році. Сьогоднішня перемога стала для Родіної першою за шістнадцять зіграних матчів з представницями Топ-20 рейтингу.

Каміла Джорджі відіграла матчбол в десятому геймі другого сету у Катержіни Синякової, а на тай-брейку програвала суперниці 1:4, а потім 4:5. Італійка втретє зіграє в четвертому колі турніру Великого Шолома: у 2012 році їй це вдалося на Вімблдоні, а в 2013 - на Відкритому чемпіонаті США.

Додано HomeAlone:  6/07/18 16:35  Переглядів: 2 787   Рейтинг:: 0