Вімблдон. Існер перемагає Раонича і вперше в кар'єрі виходить у півфінал на мейджорі

Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинний чемпіон: Роджер Федерер (Швейцарія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Чвертьфінал
Д. Існер (США, 9) - М. Раонич (Канада, 13) 6-7 (5), 7-6 (7), 6-4, 6-3

П'ятий очний поєдинок для суперників. Чотири минулі зустрічі тенісисти відіграли на хардових Мастерсах. На рахунку Існера три перемоги, а останній їх матч залишився в активі Раонича. 7 з 9 сетів у цих поєдинках завершилися на тайбрейках.

Для Джона Існера це був другий чвертьфінал у кар'єрі на мейджорі. Перший він провів ще в сезоні-2011 на US Open. Раніше за всю кар'єру 33-річний американець ще не виступав уу півфіналах на Шоломі. Нагадаємо, що в квітні цього року Існер завоював свій перший титул на Мастерсах в одиночному розряді (Маямі).

Мілош Раонич провів свій третій чвертьфінал поспіль на Вімблдоні, але як і минулого сезону не зумів пробитися в 1/2 фіналу.

За путівку в титульний матч Джон Існер посперечається з Кевіном Андерсоном. Рахунок особистих зустрічей 8-4 на користь американця. Суперники не зустрічалися в турі з 2015 року, з 12 зустрічей 11 провели на харді, а тільки одну - на траві (Квінс Клаб-2008, перемога Існера у двох сетах).

Додано Maria Melnyk:  11/07/18 22:41  Переглядів: 3 183   Рейтинг:: 0