Світовий теніс / WTA

Топ-5 сенсацій сезону WTA: Чжан перемогла Стівенс в Мельбурні

Жіноча тенісна асоціація продовжує підбивати підсумки 2018 року

Минулого тижня WTA назвала п'ятірку кращих матчів сезону, що завершився, і тепер визначить п'ять матчів, результат яких став несподіваним.

На старті першого турніру Великого Шолома в сезоні Чжан Шуай здобула перемогу в трьох сетах над тоді ще чемпіонкою US Open і тринадцятою сіяною Слоан Стівенс: 2:6, 7:6(2), 6:2.

У другому сеті китаянка вела з рахунком 4:2, проте програла три гейми поспіль, після чого не дозволила суперниці подати на матч у дев'ятому геймі. Дана перемога стала для Чжан першою над представницею Топ-20 в 2018 році. До кінця сезону вона виграла ще дві подібні зустрічі.

Тоді Шуай завдала восьму поспіль поразку американці: Стівенс не могла виграти жодного матчу після перемоги на домашньому "мейджорі" в Нью-Йорку. Перервала невдалу серію Слоан в кінці лютого, коли дійшла до чвертьфіналу на турнірі WTA в Акапулько.

Додано HomeAlone:  20/11/18 09:00  Переглядів: 2 953   Рейтинг:: 0