Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Джокович удесяте вийшов до півфіналу турніру

Новак Джокович виграв завершальний чвертьфінал у чоловічій сітці Відкритого чемпіонату Франції.
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 21 вересня - 11 жовтня • ґрунт
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Чвертьфінал
Новак Джокович (Сербія, 1) - Пабло Карреньо-Буста (Іспанія, 17) 4-6, 6-2, 6-3, 6-4

Тенісисти провели на корті 3 години та 10 хвилин. На рахунку Джоковича (серб по ходу зустрічі звертався за допомогою до фізіо) 6 реалізованих брейкпоїнтів з 13, 53 віннери і 41 невимушена помилка. Карреньо-Буста оформив 3 брейкпоїнта з 13, 42 віннери і 29 невимушених помилок.

Новак Джокович проведе свій 38-й півфінал на турнірах Великого Шолома. За цим показником серб поступається тільки Роджеру Федереру (46). Тепер на рахунку тенісиста 73 перемоги кортах Ролан Гаррос і це його другий результат серед усіх мейджорів (по 75 перемог на Вімблдоні та Australian Open).

У півфіналі перша ракетка світу зіграє зі Стефаносом Циципасом. У статистиці особистих зустрічей Новак лідирує 3-2. Цього року суперники зустрічалися у фіналі турніру в Дубаї, де серб виграв у двох сетах. На ґрунті Джокович і Циципас зіграли одного разу - минулого сезону у фіналі Мастерсу в Мадриді (6-3, 6-4 на користь Новака).

Додано Maria Melnyk:  7/10/20 22:52  Переглядів: 3 384   Рейтинг:: 0