Маямі. Севастова зіграє проти Світоліної у чвертьфіналі

На турнірі WTA у Сполучених Штатах проходять матчі четвертого кола

Ешлі Барті (Австралія, 1) - Вікторія Азаренко (Білорусь, 14) 6:1, 1:6, 6:2
Арина Соболенко (Білорусь, 7) - Маркета Вондроушова (Чехія, 19) 6:1, 6:2
Анастасія Севастова (Латвія) - Ана Конюх (Хорватія, WC) 6:1, 7:5
Еліна Світоліна (Україна, 5) - Петра Квітова (Чехія, 9) 2:6, 7:5, 7:5

Ешлі Барті провела третю зустріч з Вікторією Азаренко і святкувала другу перемогу. У чвертьфіналі австралійка зіграє проти Арини Соболенко, яка зрівняла рахунок у протистояннях з Маркетою Вондроушовою (2-2). Барті зазнала двох поразок у п'яти матчах проти білоруски, в тому числі в їх останній зустрічі у 2019 році в Ухані.

Анастасія Севастова вперше за чотири роки виступів в основній сітці Miami Open зіграє у чвертьфіналі. Латвійка вдруге обіграла Ану Конюх, а в наступному матчі зустрінеться з Еліною Світоліною. Севастова виграла один з трьох офіційних матчів проти українки.

Додано HomeAlone:  30/03/21 01:03  Переглядів: 2 786   Рейтинг:: +2