Маямі. Гуркач обіграв Сіннера і вперше став чемпіоном Мастерсу

Поляк Губерт Гуркач виграв змагання серії ATP Tour Masters 1000 у США.
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Фінал
Губерт Гуркач (Польща, 26) - Яннік Сіннер (Італія, 21) 7-6(4), 6-4

Для тенісистів це був перший очний поєдинок в Турі. Раніше гравці двічі виступали разом в дуеті в поточному сезоні (Мельбурн, Дубай).

24-річний Губерт Гуркач (АТР 37) - другий представник Польщі в фіналі Мастерсів (Єжи Янович) і перший польський тенісист, який завоював титул на турнірах ATP 1000 в одиночному розряді. В активі Губерта тепер 10 перемог поспіль на кортах змагань у Флориді (на старті сезону виграв турнір в Делрей-Біч).

19-річний Яннік Сіннер (АТР 31) також провів свій дебютний фінал на Мастерсах і став наймолодшим фіналістом турнірів цієї серії з 2005 року.

На шляху до титулу Губерт Гуркач обіграв також Денніса Кудлу, Дениса Шаповалова, Мілоша Раонича, Стефаноса Циципаса і Андрія Рубльова.

Яннік Сіннер в Маямі святкував перемоги над Уго Гастоном, Кареном Хачановим, Емілем Руусуворі, Олександром Бубликом і Роберто Баутістою-Агутом.

В оновленому рейтингу АТР Губерт Гуркач встановить особистий рекорд і стане 16 ракеткою світу.

Додано Maria Melnyk:  4/04/21 21:55  Переглядів: 3 227   Рейтинг:: +1