Світовий теніс / Олімпіада

Олімпіада. Перша ракетка світу вибула з боротьби за медалі після стартового матчу

Каміла Джорджі (Італія) - Дженніфер Брейді (США, 11) 6:3, 6:2
Надя Подороска (Аргентина, ITF) - Юлія Путінцева (Казахстан) 7:6(4), 1:3 (відмова)

Сара Соррібес-Тормо вдруге у кар'єрі обіграла суперницю з Топ-10 рейтингу: в минулому сезоні вона перемогла Наомі Осаку (№10) в рамках протистояння збірних в Кубку Біллі Джин Кінг. З лідерами рейтингу іспанка зустрічалася тільки один раз: у 2019 році вона програла Наомі Осаці в Мадриді.

Нагадаємо, перед виступом на Олімпіаді Барті виграла другий титул Великого Шолома, ставши чемпіонкою на Вімблдоні. Для австралійки це друга поразка в сезоні від тенісистки, яка не входить до Топ-40. У квітні Барті поступилася Паулі Бадосі (№71) в Чарльстоні. Барті продовжить виступ в парному турнірі зі Сторм Сандерс.

Додано HomeAlone:  25/07/21 07:59  Переглядів: 10 324   Рейтинг:: 0