Головне / Український теніс / Кубок Федерації

Кубок Біллі Джин Кінг. Ястремська вперше програла у командному турнірі

Елісон Риск виграла перший матч у протистоянні збірних України та США у командному турнірі
Кубок Біллі Джин Кінг - The World Cup of Tennis
Кваліфікація • Ешвілл, США • хард (зал) • 15-16 квітня

(3) США 1-0 УКРАЇНА
Елісон Ріск - Даяна Ястремська 7:6(16), 7:5

Поєдинок тривав 2 години 20 хвилин. Перший сет завершився найдовшим тай-брейком в історії змагань, на якому Ястремська не реалізувала чотири сетболи. У другій партії українка поступалася 1:5, але зуміла зрівняти рахунок. У 12-му геймі на своїй подачі Ястремська лідирувала 30:0 і потім мала гейм-поінт, але Ріск вдалося дістатися матчболу і завершити поєдинок на свою користь.

Даяна Ястремська зіграла шостий матч за збірну України в одиночному розряді та вперше зазнала поразки. У другому матчі першого ігрового дня зіграють Катаріна Завацька та Джесіка Пегула.

Додано HomeAlone:  15/04/22 22:52  Переглядів: 5 582   Рейтинг:: +1