Олексій Крутих стартував з перемоги в основній сітці "челленджера" у Чехії
TK Sparta Prague Open - ATP Challenger Tour
Прага, Чехія • 18-24 квітня • ґрунт • €45,730

Перше коло
Олексій Крутих (Україна, Q) - Дмитро Попко (Казахстан, 9) 6:4, 6:1

Тенісисти сьогодні двічі виходили на корт. Матч був перерваний через дощ при рахунку 4:3 у першому сеті на користь казахстанського гравця. Це вже третя поразка поспіль для Попко.

Крутих третій тиждень поспіль виступає в основній сітці "челленджерів", стартувавши при цьому з кваліфікації, і здобув другу перемогу. Минулого тижня українець дійшов до другого кола у Мадриді.

За вихід до чвертьфіналу Олексій посперечається з переможцем матчу між місцевим тенісистом Далібором Сврчиною та "кваліфаєром" з Румунії Ніколасом Давидом Йонелем.

Додано HomeAlone:  19/04/22 20:00  Переглядів: 2 114   Рейтинг:: +1