Ролан Гаррос. Джокович продовжує захист титулу після перемоги над Шварцманом

Новак Джокович вийшов до чвертьфіналу на ґрунтовому "мейджорі"
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Новак Джокович (Сербія, 1) – Дієго Шварцман (Аргентина, 15) 6:1, 6:3, 6:3

Сербський тенісист святкував сьому перемогу у матчах проти аргентинця, зокрема четверту на ґрунтовому покритті. Це була друга зустріч для Джоковича та Шварцмана в рамках Ролан Гаррос: у 2017 році в матчі третього кола серб обіграв суперника у п'яти сетах, поступаючись 1-2.

Новак продовжив свою переможну серію, вигравши дев'ятий матч поспіль. Перед турніром у Франції він став чемпіоном на "Мастерсі" у Римі. Перша ракетка світу не програв жодного сету на шляху до чвертьфіналу, який стане для нього 16-м на Ролан Гаррос.

Наступним суперником Джоковича стане переможець матчу між Феліксом Оже-Альяссімом та Рафаелем Надалем.

Додано HomeAlone:  29/05/22 16:49  Переглядів: 1 806   Рейтинг:: +1