Олександр Звєрев виграв свій чвертьфінальний матч на турнірі у Франції
Париж, Франція • 22 травня - 5 червня • ґрунт • €18,551,200
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Олександр Звєрев (Німеччина, 3) - Карлос Алькарас (Іспанія, 6) 6:4, 6:4, 4:6, 7:6(7)

Німецький тенісист взяв реванш у 19-річного іспанця за поразку у фіналі "Мастерсу" в Мадриді на початку травня та святкував третю перемогу у чотирьох зустрічах із суперником. На тай-брейку він відіграв один сетбол Карлоса. Звєрев перервав переможну серію Алькараса з 14 матчів, яка розпочалася наприкінці квітня у Барселоні.

Олександр проведе п'ятий півфінал на турнірах Великого Шолому та другий на Ролан Гаррос, повторивши свій минулорічний результат у Парижі. Німець вперше переміг суперника з топ-10 на рівні "мейджорів", до сьогоднішньої зустрічі зазнавши 11 поразок у подібних матчах.

У півфіналі Звєрев зіграє проти переможця матчу між Новаком Джоковичем та Рафаелем Надалем.

Додано HomeAlone:  31/05/22 21:08  Переглядів: 3 628   Рейтинг:: 0