Катерина Байндл успішно стартувала на турнірі ITF W100 у Великій Британії
Сербітон, Велика Британия • 30 травня - 5 червня • трава • $100,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Катерина Байндл (Україна) - Сабін Лісіцкі (Німеччина, Q) 6:2, 0:6, 7:6(4)

Тенісистки сьогодні відновили зустріч після другого сету, тому що вчора гра була перервана через настання темряви. У вирішальному сеті Байндл поступалася німкені з рахунком 1:4 і потім 3:5, змогла відіграти матчбол у дев'ятому геймі і потім мала чотири матчболи перед тай-брейком.

Зазначимо, за час виступів у Турі Лісіцкі виграла чотири титули WTA та грала у фіналі Вімблдона у 2013 році. Роком раніше німкеня піднімалася на 12 позицію у світовому рейтингу. Наприкінці сезону-2020 Сабін під час парного матчу на турнірі в Лінці порвала передню хрестоподібну зв'язку, через що у підсумку перенесла операцію. Тенісистка повернулася на корт у травні цього року на турнірах ITF у США, де здобула три перемоги у п'яти зіграних матчах.

Катерина Байндл сьогодні у другому колі зустрінеться з місцевою володаркою wild card Джоді Баррейдж, яка вчора у своєму першому матчі основної сітки обіграла третю сіяну Чжу Лінь із Китаю.

Додано HomeAlone:  2/06/22 14:23  Переглядів: 2 326   Рейтинг:: 0