Вімблдон. Лопата здобула дебютну перемогу в юніорському турнірі

Анастасія Лопата успішно стартувала на "мейджорі" у Великій Британії
The Junior Championships, Wimbledon - ITF Juniors Grade A
Вімблдон, Велика Британія • 2-10 липня • трава

Перше коло
Анастасія Лопата (Україна) – Амелія Валігора (Бельгія) 7:6(0), 6:4

У першому сеті українській тенісистці вдалося відігратися з рахунку 3:5, а у другому Лопата здобула перевагу після брейку у третьому геймі і потім повела 3:1. Бельгійка зрівняла рахунок за 4:4, проте українка знову взяла подачу суперниці і завершила зустріч з першого матчболу.

Нагадаємо, для обох дівчат це перший виступ в основній сітці турніру Великого Шолому серед гравців віком до 18 років. У другому колі Лопата зіграє проти переможниці матчу між першою сіяною Лів Ховді із США та британкою Раною Акуа Штойбер.

Зазначимо, у парному розряді Анастасія Лопата виступить разом з туркенею Айшегюль Мерт.

Додано HomeAlone:  2/07/22 20:27  Переглядів: 3 280   Рейтинг:: +1