Вашингтон. Руне перервав семиматчеву серію поразок, Руусувори переміг другого сіяного

Мікаель Імер (Швеція) - Аслан Карацев (-, 15) 6:4, 3:6, 6:4
Еміл Руусуворі (Фінляндія) - Хуберт Хуркач (Польща, 2) 6:4, 7:6(3)

Хольгер Руне виграв перший матч після поразки в чвертьфіналі Ролан Гаррос і перервав свою серію із семи поразок поспіль. 19-річний данець вдруге переміг Бенуа Пера і, як і першому поєдинку, віддав йому лише п'ять геймів. У третьому колі суперником Руне стане переможець матчу між Джеффом Вульфом та Денисом Шаповаловим.

Еміл Руусувори у двох сетах переміг 11 ракетку світу Хуберта Хуркача. Для фінського тенісиста це друга перемога поспіль цього року над тенісистом топ-20 після восьми поразок (всього за кар'єру 5-10). У третьому колі Руусуворі зіграє у скандинавському дербі проти шведа Мікаеля Імера.

Додано admin:  3/08/22 22:40  Переглядів: 1 228   Рейтинг:: 0