Вашингтон. Нісіока переміг Хачанова, Імер вперше зіграє у чвертьфіналі на турнірі ATP 500

У Вашингтоні зуміли вчора провести лише три повні матчі у чоловічій сітці
Citi Open - ATP 500
Вашингтон, США • 1-7 серпня • хард • $1,953,285
Чинний чемпіон: Яннік Сіннер (Італія)

Третє коло
Ден Еванс (Великобританія, 16) - Тейлор Фрітц (США, 3) 3:6, 7:6(6), 4:1 відмова
Йосіхіто Нісіока (Японія) - Карен Хачанов (-, 7) 7:6(2), 7:6(1)
Мікаель Імер (Швеція) - Еміл Руусуворі (Фінляндія) 6:3, 6:7(3), 6:4
Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 8) - Френсіс Тіафо (США, 10) 6:4, 2:6, перерваний через дощ
Григор Димитров (Болгарія, 5) - Себастьян Корда (США) 6:4, [i] перерваний через дощ

Нік Кіріос (Австралія) - Райлі Опелка (США, 4) 7:6(1), 2:1, перервано через дощ

Йосіхіто Нісіока вперше з 2020 року (Делрей-Біч) виграв три матчі поспіль в основній сітці турніру АТР. Японець вперше за три матчі зумів перемогти Карена Хачанова і за вихід до півфіналу зіграє проти британця Дена Еванса, у якого виграв усі чотири очні поєдинки.

Мікаель Імер вперше вийшов у чвертьфінал на турнірі АТР 500. Шведський тенісист витратив майже три години ігрового часу на першу за три матчі перемогу над Руусуворі. У чвертьфіналі Імер зіграє проти переможця матчу між Григором Дімітровим та Себастьяном Кордою.

Додано admin:  5/08/22 09:50  Переглядів: 1 304   Рейтинг:: 0