Марта Костюк стартувала з перемоги в основній сітці турніру WTA 1000 у США
Цинциннаті, США • 15-21 серпня • хард • $2,527,250
Чинна чемпіонка: Ешлі Барті (Австралія)

Перше коло
Марта Костюк (Україна, Q) - Каміла Джорджі (Італія) 6:4, 5:7, 6:4

У другому сеті українська тенісистка вела з рахунком 5:2, проте двічі не подала на матч і не реалізувала два матчболи на прийомі в дев'ятому геймі. У вирішальному сеті Костюк поступалася 0:3, після чого виграла шість із наступних семи геймів.

Марта зрівняла рахунок у особистих протистояннях з італійкою, якій поступилася у 2020 році на турнірі WTA 250 у Празі.

Зазначимо, що Костюк вперше з липня 2019 року здобула перемогу у статусі "кваліфаєра", перервавши серію з 11 поразок поспіль після успішного проходження кваліфікації.

У другому колі українка зустрінеться із восьмою ракеткою світу Джесікою Пегулою, посіяною на турнірі під сьомим номером. Для Костюк це буде восьмий матч проти суперниці, яка входить у топ-10, зокрема четвертий цього сезону. У всіх попередніх зустрічах наша тенісистка зазнала поразки.