Світовий теніс / WTA

Цинциннаті. Швьонтек вперше зіграє у третьому колі турніру, Томлянович перемогла четверту ракетку світу

Аріна Соболенко (-, 6) - Анна Калинська (-, Q) 6:3, 4:1 відмова

Іга Швьонтек вперше зіграє у третьому колі турніру у Цинциннаті після дебютної зустрічі зі Слоан Стівенс. Перша ракетка світу раніше програла три матчі поспіль на кортах цього турніру. За вихід до чвертьфіналу Швьонтек зіграє проти ще однієї американки - Медісон Кіс, у якої виграла обидва очні поєдинки, зокрема в Індіан-Веллс цього року.

Айла Томлянович уперше за три матчі перемогла Паулу Бадосу. Австралійка програла двічі іспанській тенісистці цього року, не вигравши ні сета. Томлянович вдруге цього року і всього втретє за кар'єру зуміла перемогти суперницю з топ-5 світового рейтингу. Австралійка вперше пройшла у третє коло в Цинциннаті і за вихід до чвертьфіналу зіграє проти Вероніки Кудерметової, яку перемогла минулого тижня у Торонто (загальний рахунок протистояння 1-1)

Сімона Халеп, яка перемогла минулого тижня на турнірі в Торонто, відмовилася від матчу другого кола через травму правого стегна.