Мец. Сонего та Симон зустрінуться у другому колі, Басилашвілі виграв матч вперше з липня

Жиль Симон (Франція, WC) - Давід Гоффен (Бельгія) 6:3, 6:3
Себастьян Корда (США) - Уго Гастон (Франція) 6:3, 7:6(2)
Ніколоз Басилашвілі (Грузія, 5) - Зізу Бергс (Бельгія, Q) 4:6, 1:2 (відмова)
Артур Ріндеркнех (Франція) - Жауме Мунар (Іспанія) 6:2, 2:6, 7:5

Жиль Симон зрівняв рахунок у особистих протистояннях з Гоффеном (3-3). Зазначимо, бельгієць виграв у двох попередніх матчах проти Симона, які також проходили на французьких кортах (Монпельє-2018, Марсель-2019).

Лоренцо Сонего вперше за чотири зустрічі з Карацевим здобув перемогу. Цього року він програвав супернику двічі (Сідней, Бостад). Далі італієць зіграє проти Жиля Симона, якого обіграв минулого сезону на ґрунті у Кальярі.

Ніколоз Басилашвілі перервав серію з шести поразок поспіль і виграв перший матч з початку липня, коли вийшов у третє коло на Вімблдоні. За вихід до чвертьфіналу грузинський тенісист посперечається з Артуром Ріндеркнехом. Цього року Басилашвілі обіграв француза в Досі, а у попередньому сезоні - у Галле.

Додано HomeAlone:  21/09/22 13:35  Переглядів: 1 226   Рейтинг:: 0