Сан-Дієго. Швьонтек вчетверте перемогла Пегулу і зіграє у фіналі

На турнірі в Сан-Дієго відома одна учасниця фінального поєдинку
San Diego Open - WTA 500
Сан-Дієго, США - 10-16 жовтня - хард - $757,900

Півфінал

Іга Швьонтек (Польща, 1) - Джессіка Пегула (США, 4) 4:6, 6:2, 6:2
Даніель Коллінс (США) - Донна Векич (Хорватія, Q) 4:6, 6:4, *4:2 (0-30) матч зупинено через дощ

Іга Швьонтек вчетверте за п'ять матчів і вчетверте цього року, перемогла Джессіку Пегулу. Вперше цього року Пегула виграла у польської тенісистки сет. Швьонтек зіграє цього року вже дев'ятий фінал. У попередніх восьми полька здобула сім перемог, а єдиної поразки зазнала від Барбори Крейчикової в Остраві, перед приїздом до Сан-Дієго. Загалом для Швьонтек це буде 13-й фінальний поєдинок на рівні WTA, в якому вона боротиметься за свій 11-й титул.

Додано admin:  16/10/22 09:30  Переглядів: 1 694   Рейтинг:: 0