Український теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. Крутих успішно дебютував в Австралії, Овчаренко поступився на старті в Таїланді

Українські тенісисти стартували у кваліфікації "челленджерів" в Австралії та Таїланді
P2 Advisory Canberra International - ATP Challenger Tour 100
Канберра, Австралія • 2-7 січня • хард • $130,000
Сітки турніра: кваліфікаціяодиночний розрядпарний розряд

Кваліфікація. Перше коло
Олексій Крутих (Україна, 9) - Гаштан Еліас (Португалія) 6:4, 7:6(4)

Олексій Крутих взяв реванш у португальця за поразку на ґрунтовому "челленджері" в Майї 2021 року. Українець витратив на свою перемогу 1,5 години, водночас подав п'ять ейсів, припустився однієї подвійної помилки, програв один гейм на своїй подачі та зробив два брейки. У другому сеті Крутих відігрався з рахунку 2:5.

За вихід в основну сітку лідер українського тенісу зіграє проти американця Еміліо Нави (№178 АТР). Зазначимо, що Олексій Крутих уперше зіграв професійний матч в Австралії.

Bangkok Open 1 - ATP Challenger Tour 75
Нонтхабурі, Таїланд • 2-7 січня • хард • $80,000

Олександр Овчаренко (Україна, 7) - Нам Джі Сон (Корея) 1:6, 3:6

Український тенісист зазнав поразки за 67 хвилин ігрового часу. Овчаренко двічі подав навиліт, програв чотири гейми на своїй подачі і не зміг реалізувати жодного з трьох зароблених брейк-поїнтів.