Світовий теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. Бранкаччо і Новак уперше виграли титули на харді, Серундоло вшосте став чемпіоном "челленджера"

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour, що пройшли минулого ігрового тижня

Open SIFA Nouvelle-Calédonie - ATP Challenger Tour 100
Нумеа, Нова Каледонія • 2-7 січня • хард • $130,000

Фінал
Рауль Бранкаччо (Італія, 194) - Лоран Локолі (Франція, 204) 4:6, 7:5, 6:2
25-річний Рауль Бранкаччо зіграв другий фінальний матч на "челленджерах" і завоював другий титул (перший на харді). Починаючи з чвертьфіналу, італієць усі матчі виграв у вирішальній партії, програвши стартовий сет. Під час турніру Бранкаччіо обіграв трьох сіяних суперників, серед яких перший номер - Крістіан Гарін (№85 АТР). Титул у Нумеа приніс італійцеві $17,650 призових і 100 рейтингових очок. У світовій класифікації він уперше піднімається на 146-те місце (+48).

P2 Advisory Canberra International - ATP Challenger Tour 100
Канберра, Австралія • 2-7 січня • хард • $130,000

Фінал
[1] Мартон Фучович (Угорщина, 87) - Леандро Ріді (Швейцарія, 157) 7:5, 6:4

30-річний Мартон Фучович виграв шостий "челленджер" за кар'єру і вперше завоював титул на відкритому харді. Загалом угорський тенісист зіграв 11-й фінальний поєдинок на турнірах цієї категорії. Перемога в Канберрі принесла Фучовичу $17,650 призових і 100 рейтингових очок. Новий ігровий тиждень він почне на 73-му рядку рейтингу АТР (+14).

Bangkok Open 1 - ATP Challenger Tour 75
Нонтхабурі, Таїланд • 2-7 січня • хард • $80,000

Фінал
[2] Денніс Новак (Австрія, 180) - [3] У Тунг-Лінь (Тайвань, 184) 6:4, 6:4

29-річний Денніс Новак виграв третій "челленджер" у кар'єрі та перший на відкритому харді. Австрієць зіграв сьомий фінальний поєдинок на ATP Challenger Tour і став чемпіоном уперше з 2019 року, перервавши серію з трьох поразок у вирішальних матчах. Титул у Таїланді приносить Новаку $10,840 призових і 75 рейтингових очок. Новий ігровий тиждень він починає на 145-му рядку рейтингу АТР (+35).

Oeiras Indoor 1 - ATP Challenger Tour 50
Оейраш, Португалія • 2-8 січня • хард (зал) • €36,000

Фінал
[Q] Йорис де Лооре (Бельгія, 341) - Філіп Крістіан Жиану (Румунія, 304) 6:3, 6:2

29-річний Йоріс де Лооре виграв перший "челленджер" у кар'єрі, зігравши свій другий фінальний поєдинок. Дебютний фінал бельгієць провів у 2016 році, в Сен-Ремі, де програв майбутній першій ракетці світу Данилу Медведєву. Де Лооре, стартувавши в Оейраші в кваліфікації, здобув на турнірі сім перемог, програвши при цьому лише один сет. Дебютний титул приніс бельгійцю €4,910 призових і 50 рейтингових очок. У рейтингу АТР він тепер посідає 266-те місце (+75).

Challenger Aysa de Tigre 1 - ATP Challenger Tour 50
Оейраш, Португалія • 2-8 січня • ґрунт • $40,000

Фінал
[1] Хуан Мануель Серундоло (Аргентина, 151) - Муркель Алехандро Дельєн Веласко (Болівія) 4:6, 6:4, 6:2

21-річний Хуан Мануель Серундоло увосьме зіграв у фіналі "челленджера" і виграв шостий титул. Аргентинець програв під час турніру лише один сет і заробив $5,500 призових. 50 рейтингових очок дозволили йому піднятися на 143-тє місце у світовій класифікації (+8).

Додано admin:  9/01/23 13:30  Переглядів: 1 127   Рейтинг:: 0