Головне / Український теніс / Australian Open

Australian Open. Крутих обіграв шостого сіяного та дебютує в основі турніру Grand Slam

Олексій Крутих успішно виступив у кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 16-29 січня • хард • A$30,623,800
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Кваліфікація. Третє коло
Олексій Крутих (Україна) - Денис Кудла (США, 6) 3:6, 6:4, 6:4

У стартовому сеті українець програв два з п'яти геймів на власній подачі, а наприкінці другого Крутих вдалося зробити перший брейк, після чого він з другого сетболу зрівняв рахунок у матчі. У третьому геймі вирішального сету Олексій під нуль взяв подачу Кудли і вийшов уперед 2:1, а потім, відігравши брейк-поїнт суперника, зберіг перевагу до кінця матчу.

Нагадаємо, Крутих вперше зіграв у кваліфікації турніру Великого Шолома. У першому раунді українець обіграв Стефана Козлова із США (7:5, 6:2), а у другому колі виявився сильнішим за італійця Джанлуки Магера (6:2, 7:6).

До Олексія останнім українцем, який грав в основній сітці "мейджора", був Сергій Стаховський два роки тому, коли він також стартував на Australian Open із кваліфікації.