Головне / Український теніс / Australian Open

Australian Open. Крутих у чотирьох сетах поступився Шварцману в матчі першого кола

Олексій Крутих завершив виступ на Відкритому чемпіонаті Австралії
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 16-29 січня • хард • A$30,623,800
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Олексій Крутих (Україна, Q) - Дієго Шварцман (Аргентина, 23) 4:6, 7:6(6), 3:6, 6:7(5)

У другому сеті Крутих був попереду з рахунком 4:1, але не втримав перевагу, а на тай-брейку він поступався 0-5, після чого відіграв три сетболи Шварцмана.

За рахунку 5:3 у третьому сеті перед подачею аргентинця матч було перервано на три години через спеку. У середині четвертого сету гравці виграли по гейму на подачі один одного, а на тай-брейку Олексій вів 5-4 і потім програв три розіграші поспіль.

Крутих провів свій перший матч у основній сітці турніру Великого Шолома. Також для українця це була третя зустріч із представником топ-50 рейтингу. У попередніх двох він також зазнав поразки. Зазначимо, Шварцман сьогодні перервав свою восьмиматчеву безвиграшну серію.

22-річний Крутих став восьмим українським тенісистом, який зіграв в основній сітці турніру Великого Шолома, і першим із 2011 року, який дебютував в основі мейджора.