Маямі. Квітова зупинила Кирстю та зіграє у фіналі змагань

Маямі, США • 21 березня - 2 квітня • хард • $8,800,000
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Півфінал
Петра Квітова (Чехія, 15) - Сорана Кирстя (Румунія) 7:5, 6:4

Чеська тенісистка здобула сьому перемогу в одинадцяти зіграних матчах проти Кирсті. Квітова проведе 39-й фінал на рівні основного Туру та перший на турнірах серії "Сонячний дубль" (Індіан-Веллс та Маямі).

Зазначимо, у першому сеті Петра поступалася з рахунком 5:2 і відіграла два сетболи румунки.

У суботу чешка боротиметься за свій 30-й титул у кар'єрі (20-й на хардовому покритті). Її суперницею буде Олена Рибакіна, яка два тижні тому стала чемпіонкою турніру WTA 1000 в Індіан-Веллс.

Квітова та Рибакіна раніше зустрічалися двічі: у 2022 році казахстанка була сильнішою у чвертьфіналі турніру WTA 500 в Остраві, а на старті цього сезону представниця Чехії виграла у першому колі турніру WTA 500 в Аделаїді.