Головне / Український теніс

Швьонтек, Радванська та Стаховський зіграли у теніс для допомоги Україні

У Польщі відбувся тенісний захід за участю польських та українських гравців
Сьогодні на корт "Tauron Arena" у Кракові вийшли Іга Швьонтек, Мартин Павелскі, Агнешка Радванська та Сергій Стаховський. Еліна Світоліна, яка взяла паузу у виступах через вагітність, була суддею на вишці.

У першому матчі Швьонтек та Павелскі виграли сет з рахунком 6:4, після чого було ухвалено рішення зіграти тай-брейк, у якому сильнішими були Радванська та Стаховський 12-10. Потім, щоб визначити переможця матчу, було зіграно вирішальне очко, яке виграли Швьонтек та Павелскі.

Після невеликої паузи один сет провели Швьонтек та Радванська. Агнешка вийшла вперед 5:3 завдяки брейку, Іга зробила зворотній брейк, але зрівняти рахунок у десятому геймі їй не вдалося – 6:4 на користь Радванської.

Після матчу було оголошено, що завдяки проведенню цього заходу вдалося зібрати 2 млн. злотих (понад 400,000 євро), які передадуть українській національній платформі UNITED 24, фонду Еліни Світоліної, а також UNICEF Polska для допомоги дітям та підліткам, які постраждали від війни в Україні, розв'язаної Росією

Додано HomeAlone:  23/07/22 16:26  Переглядів: 4 403   Рейтинг:: +3