Сан-Хосе. Калініна зазнала розгромної поразки від Гауфф

Ангеліна Калініна програла у першому колі на турнірі WTA у США
Сан-Хосе, США • 1-7 серпня • хард • $757,900
Чинна чемпіонка: Даніель Коллінс (США)
Сітки турніра: кваліфікаціяодиночний розрядпарний розряд

Перше коло
Ангеліна Калініна (Україна) - Коко Гауфф (США, 6) 1:6, 0:6

Тенісистки провели на корті менше години ігрового часу. Калініна вшосте цього року програла суперниці, яка входить до топ-20 рейтингу, вигравши при цьому у чотирьох подібних матчах. Наступного тижня українка виступить на турнірі WTA 1000 у Торонто.

Зазначимо, для Ангеліни це був перший матч у кар'єрі, в якому вона змогла виграти лише один гейм.

За вихід до чвертьфіналу Гауфф посперечається з Наомі Осакою: японка веде 2-1 у рахунку їхніх особистих протистоянь і виграла в їхній попередній зустрічі, яка відбулася минулого сезону на турнірі в Цинциннаті.