Головне / Український теніс / WTA

Абу-Дабі. Костюк програла дев'ятій ракетці світу в другому колі

Українська тенісистка поступилася в матчі проти другої сіяної на турнірі WTA 500 в ОАЕ
Mubadala Abu Dhabi Open - WTA 500
Абу-Дабі, ОАЕ • 6-12 лютого • хард • $780,637

Друге коло
Марта Костюк (Україна, WC) - Белінда Бенчич (Швейцарія, 2) 4:6, 5:7

Марта Костюк і Белінда Бенчич зіграли одна з одною вдруге і другу перемогу здобула швейцарська тенісистка. У другому сеті українка лідирувала 5:3, але до кінця поєдинку не взяла жодного гейму.

Марта Костюк 12-й раз зіграла проти тенісистки топ-10 і знову зазнала поразки. Цього сезону 20-річна українська тенісистка програвала в матчах з Онс Жабер (Аделаїда) і Джессікою Пегулою (Australian Open).