Новини / Новини від читачів

Хенчжоу. Урсу здобув вольову перемогу на старті основної сітки, Марченко програв восьмий матч поспіль

Українські тенісисти провели свої стартові матчі на турнірі АТР Challenger Tour у Китаї
Hangzhou Binjiang International Tennis Challenger - ATP Challenger Tour 125
Ханчжоу, Китай • 7-13 жовтня • хард • $164,000

Перше коло
Вадим Урсу (Україна) - Рігеле Те (Китай, WC) 5:7, 7:6(1), 6:4
Ілля Марченко (Україна) - Рамкумар Раманатан (Індія, ALT) 7:6(8), 4:6, 4:6

Вадим Урсу за 2 години 40 хвилин переграв Рігеле Те і перервав свою серію з шести поразок. Українець десять разів подав навиліт, припустився п'яти подвійних помилок, програв чотири гейми на своїй подачі і зробив стільки ж брейків. У другому колі Урсу зіграє проти переможця зустрічі Юсуке Такахасі (Японія, Q) - Цзен Чжуньсінь (Китайський Тайбей, 8).

Сьогодні, Вадим Урсу стартує в парному турнірі, де разом з Олександром Бакші з Грузії зіграє проти китайської пари Шен Тан/Чжен Жан.

• Не зумів зупинити свою серію невдач Ілля Марченко, який програв уже восьмий раз поспіль. У цьому поєдинку, який тривав трохи менше 2,5 годин. Ілля 11 разів подав навиліт, припустився чотирьох подвійних помилок, зробив два брейки і програв чотири гейми на своїй подачі.

Пізніше, цього ж дня, Ілля Марченко в парі з казахстанським тенісистом Денисом Євсєєвим з рахунком 3:6, 4:6 зазнав поразки від тандему Уго Бланше/Біллі Гарріс (Франція/Великобританія) на старті парного турніру.