Світовий теніс / WTA –
Новина про те, що екс-26-та ракетка світу Камілла Джорджі прийняла рішення завершити кар'єру, стала повною несподіванкою для тенісного світу, тим паче, що сама італійка жодним чином не прокоментувала цю інформацію, після її появи.Камілу Джорджі, яка раптово завершила свою кар'єру, звинуватили в пограбуванні вілли, яку вона орендувала перед своєю втечею з Італії![]() Історія почала набувати більш драматичного обороту, коли в італійських ЗМІ з'явилася інформація про те, що тенісистку звинувачують в ухиленні від сплати податків і можливо саме це стало причиною її раптового рішення піти з тенісу. До того ж відомо, що в Італії все ще не закрили [справу стосовно Джорджі щодо можливого підроблення сертифіката про вакцинацію проти коронавірусу. Очікується, що остаточний вердикт винесуть влітку цього року. Невдовзі після появи цих повідомлень Камілла Джорджі нарешті офіційно оголосила про відхід із тенісу у своїх соціальних мережах, а також закликала своїх уболівальників не вірити історіям, які вони читають у ЗМІ. Останнє повідомлення надійшло від її юридичної команди, яка стверджувала, що причиною її відходу зі спорту стала втома і вона не пов'язана з будь-яким розслідуванням, яке проводить італійська влада. "Каміла скоро повернеться в Італію", - заявили адвокати тенісистки. Вони пояснили, що її раптовий від'їзд із резиденції в Каленцано має тимчасовий характер і зумовлений сімейними розбіжностями і необхідністю взяти паузу, щоб обміркувати нове життя після завершення тенісної кар'єри. Вони підкреслили, що спортсменка не має наміру ухилятися від розслідування або відповідальності, і співпрацює зі слідством, коли це потрібно. Також юридичні представники Джорджі пояснили, що на її відхід зі спорту не вплинула сума несплачених податків у розмірі 465 тисяч євро, заявивши, що вона в будь-якому разі планувала завершити кар'єру протягом кількох місяців. Вони пояснили це так: "Після перенесеного коронавірусу Каміла думала про те, щоб поступово зменшити оберти, їй було важко справлятися зі стресом, пов'язаним зі змагальною діяльністю". Нагадаємо, що свій останній матч у кар'єрі 32-річна володарка чотирьох титулів WTA провела в березні на турнірі WTA 1000 у Майамі, де в другому колі програла Ізі Швентек (1:6, 1:6). ![]() Однак сьогодні історія зникнення Каміли Джорджі набула нового обороту. Як повідомляє видання La Repubblica, власник вілли в Каленцано, де тенісистка мешкала останні кілька місяців, перед своїм зникненням заявив, що італійка виїхала, не сказавши жодного слова і не сплативши шість місяців орендної плати. "Вони забрали із собою половину наших меблів. Перські килими, дорогі меблі, навіть антикварний стіл вагою в півтонни. Йдеться про збитки від 50 до 100 тисяч євро", - додав власник вілли. Повідомляється, що власник будинку обмінявся повідомленнями з батьком тенісистки Серджіо, але жодного позитивного результату не отримав. "Я написав йому, що вони повинні хоча б повернути нам наші речі, але він відповів у презирливій манері, сказавши, що це малоцінні предмети. Така поведінка викликає огиду в мене, який постраждав не тільки економічно, а й емоційно. Я не можу знати, наскільки це правда і скільки Каміла винна державі, але я знаю, що вона винна нам. Ці предмети - частина життя моєї матері і мого: я хочу повернути їх, хоча б у такій кількості, оскільки на багато тисяч євро заборгованості з орендної плати ми вже не сподіваємося", - сказав він. Наразі точне місцезнаходження італійської тенісистки все також залишається невідомим, і подальший розвиток її історії викликає все більше запитань.
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться