Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Шаповалов переміг Звєрева на шляху до чвертьфіналу

Денис Шаповалов вперше в кар'єрі зіграє в 1/4 фіналу на Відкритому чемпіонаті Австралії.
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 17-30 січня • хард • A$29,682,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Денис Шаповалов (Канада, 14) - Олександр Звєрєв (Німеччина, 3) 6-3, 7-6(3), 6-3

Канадець скоротив відставання в статистиці очних поєдинків зі Звєревим (3-7). Для Шаповалова це третя перемога над німецьким тенісистом за чотири їхні останні зустрічі, перша перемога над гравцем із топ-5 рейтингу на "мейджорах". Звєрев зазнав своєї 15-ї поразки за 19 матчів проти тенісистів з топ-20 на "Шоломах". Для суперників це був перший матч один проти одного на турнірах Великого Шолома.

22-річний Шаповалов тепер має у своєму активі чвертьфінал на 3 із 4 турнірів Великого Шолома (на Ролан Гаррос доходив лише до другого кола).

У чвертьфіналі 14 ракетка світу зіграє проти Рафаеля Надаля. Рахунок особистих зустрічей 3-1 на користь Надаля.

Додано Maria Melnyk:  23/01/22 08:59  Переглядів: 4 266   Рейтинг:: 0