Украинский теннис / Юниоры / Интервью –
Українська тенісистка - про поразки, перемоги та власну супермотиваціюМарта Костюк: "Кожного разу треба ставати краще за себе вчорашню"Цій 15-річній дівчинці третій серед українських юніорів вдалось стати кращою на Australian Open у Мельбурні цього року. Із ракеткою вона з самого малку, з чотирьох років, і для цього у неї була мотивація. Яка саме, а також як вона відноситься до перемог та поразок, — Марта Костюк розповіла WoMo.ua. Теніс… Це те, що я вмію робити найкраще. У цьому році я виграла Australian Open, а також дорослий турнір на 25 тисяч доларів. Такі змагання проводяться кожного дня у кожному куточку світу. Я взагалі – юніор, граю у категорії до 18 років, але цього разу обіграла саме дорослих. На даний момент – я третя серед юніорів у світі. З ракеткою я вже… 11 років. Моя мама – тренерка, вона багато працювала, коли я була маленькою, тож у мене була супермотивація – робити усе, щоб більше часу проводити з нею. Я намагалась якомога більше часу проводити з нею на кортах, так усе і почалось. А я так, дівчина з характером, от і почала грати. Але взагалі мені усі сфери цікаві потроху, бо я дуже добре знаю, що коли ти чимось займаєшся одним, то ти можеш в одночас і любити цю справу, і ненавидіти. І це нормально, мені здається, так у всіх. У майбутньому теніс… Не зміниться якось особливо, на мою думку. Але він стане більш силовим. Будуть удосконалені ракетки, м’ячі, покриття. Уже зараз є ракетки з датчиками. Але жінки точно не будуть грати проти чоловіків, бо, що б не казали, чоловіки фізично сильніші. У 2037 я буду… Якщо чесно, важко сказати, я ставлю перед собою невеликі короткострокові цілі і поступово до них наближаюсь. Напевно, я буду жити за кордоном. Мені подобається стиль життя в Україні, але все ж таки все доволі тут напружено, мені тут важко жити. Я би хотіла жити у Європі, наприклад, у Монако чи десь поруч. Здебільшого мої друзі… З тенісу, тому що мені важко дружити з кимось не з цієї сфери, бо людина не розуміє, що ти відчуваєш, коли програєш. Хоча емоції залежать від того, як саме ти програла. Буває дуже образливо, а буває й ні, якщо суперниця була сильною та достойною. І так само стосовно перемоги. Взагалі, поразки дуже мотивують йти далі уперед, ти знаєш, над чим тобі треба працювати. А от після перемог буває важко налаштуватись на роботу далі. Для перемоги важливе… Правильне налаштування, і залежить воно від того, з ким я граю. Суперники усі різні. Те, якою рукою грає та коли народилась супротивниця, нічого мені не дасть. Я повинна подивитись, як вона грає, тож на турнірі я спостерігаю за потенційними суперницями, вивчаю їхню техніку гри, слабкі сторони. Інколи все залежить від настрою, його потрібно тренувати так само, як і техніку. Коли я його правильно змінюю, тоді в основному я і виграю. Рольова модель для мене — це… Я сама. Треба ставати кожного разу краще за себе вчорашню. Фото: WoMo.ua |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написал
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написал
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написал
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написал
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написал
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написал
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написал
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написал
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написал
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написал
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написал
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написал
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написал
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написал
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Комментарии 12ИнформацияПосетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться