Регистрация    Войти
Авторизация
Украинский теннис / Кубок Билли Джин Кинг

Цуренко тренируется перед матчем в Кубке Федерации (ВИДЕО)

Вторая ракетка Украины готовится к выступлению за национальную команду в Польше. Леся на странице в Facebook поделилась видео с тренировки на кортах Международной теннисной академии.
 

Добавлено: Maria Melnyk  29/01/19 23:01  Просмотров: 1 798  Рейтинг: 0  
0 0
‡àãðóçêà...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Комментарии 1

 1. Циганик 30 января 2019 00:02

  Екс-перша ракетку світу Симона Халеп не бере гроші від федерації за участь у матчах збірної.

  Вона віддає ці гроші для малечі. Симона грає за команду стабільно і щороку з 2014 коли вперше зіграла у фіналі Ролан Гарросу. З того часу Симона кожного сезону заявляється у складі збірної. Ще сама допомагає відкривати корти по країні. Зараз організовує зірковий матч з подружжям Фоньіні. Хто хоче – той робить.

  P.S. Коментарі про те наскільки румуни відрізняються і як кого фінансують – це тема зовсім інша.

  P. P. S. У нас тут теж була друга тема, але агенти зміщають акценти з ТИХ, хто хотів більше грошей, і ТИХ, хто хотів грати лише за умови, що в команді буде ще хтось. Тепер все перетворилося на борщ, куди понамішали усього чого завгодно. Сутність тут була і залишається одною що варто бути людиною і вести себе по-людськи, бути професіоналом і роботи своє діло професійно.

  4 3
      Жалоба      1

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.