Регистрация    Войти
Авторизация
Украинский теннис / ITF

Лонсестон. Костюк не смогла пробиться в четвертьфинал

Марта Костюк завершила выступление на турнире в Австралии
Лонсестон. Костюк не смогла пробиться в четвертьфинал
Neville-Smith Forest Products Launceston International-ITF World Tennis Tour
Лонсестон, Австралия • 28 января - 3 февраля • хард • $60,000
Сетки турнира: квалификацияодиночный разряд


Во втором круге украинская теннисистка, получившая третий номер посева, потерпела поражение от своей бывшей соотечественницы Марины Заневской, которая представляет Бельгию: 4:6, 6:4, 6:7(4).

В стартовом сете Костюк проиграла два гейма на собственной подаче, сделав один брейк, а во втором ей удалось выйти вперёд 5:2 с брейком. Заневская сократила разрыв до одного гейма, но затем Костюк ещё раз взяла гейм соперницы.

Решающий сет Марта начала с двух проигранных геймов кряду, но затем она сумела отыграться и повести 3:2. В восьмом гейме украинка сделала обратный брейк и повела 5:4, но Марина перехватила инициативу и вышла вперёд 6:5, однако подать на матч не смогла.

Костюк удалось перевести игру на тай-брейк, по ходу которого она выиграла два розыгрыша на подаче бельгийки и проиграла три своих подачи.

Следующим турниром для нашей теннисистки станет Кубок Федерации, который пройдёт на следующей неделе в польском городе Зелёна Гура.

Подписывайтесь на официальные страницы БТУ в социальных сетях,
чтобы быть в курсе главных новостей украинского и мирового тенниса:

FacebookTwitter VKInstagramGoogle+ViberTelegram

Добровольные пожертвования
Дорогие посетители, помочь существованию и развитию проекта можно с помощью кнопки ниже!

Помочь

Добавлено: HomeAlone  31/01/19 07:33  Просмотров: 3 781  Рейтинг: 0  
0 0
‡àãðóçêà...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Комментарии 7

 1. остапжуравель 2 февраля 2019 03:51

  А Рыбакина Заневскую прошла 6-1, 4-6, 6-2. Так что Заневская играет на своем уровне

  1 0
      Жалоба      6
 2. ТФ 1 февраля 2019 22:49

  Цитата: Volosh

  Скажено аплодую цьому коментарю. Кожний матч Марти дивишся з надією, що повернеться та Марта, яка грала на АусОпен-2018 чи в Штутгарті з Гарсією.

   

  тут вже проблема з головою у її тренерського штабу до літа. абсолютно незрозуміло, навіщо Марту поставили грати 9 матчів за 10 днів у Китаї, вона ходила пішки по корту проти Калінської (при цьому чудом не відійшла Кумкум, для чогось видала всі соки в цьому непотрібному матчі, аби перемогти) і грала другою подачею, там варто було зніматись з другого турніру. наступна дурість - відправити Марту грати Прагу через два дні після Штутгарта. Дитину загнали. Щастя, що ватними ногами на відході сил вона не травмувалась ще. Ну а далі був чіткий сигнал, коли Марта почала хамити мамі в третьому сеті з Арубареною. агато помилок дуже багато. Її зараз необхідно забрати з корта і приводити до тями фізичні сили, тому що добавляться до травми ось цими виходами неготовими на ігри

  2 1
      Жалоба      5
 3. ТФ 1 февраля 2019 10:48

  Цитата: Гость demosua

  Ну не расхолаживайте, не удручайте так Марту!

   

  Ймовірно ви не зовсім уявляєте, що зараз показує на корті Марта, звідти ваш оптимізм. Мова ж не йде про якусь конкретну гру, чи декілька матчів. Мова йде про довгий період, який триває з літа 2018. Якщо коротко підсумувати:

   

   

  Через 25-30 хвилин гри у Марти відходить "фізика", звідси відлітає перша подача, яку вона зручно цілить у центр квадрата, звідси відлітає друга подача, яка просто подарунок, щоб суперниця сходу Марту атакувала

   

  Через абсолютно зайві ривки до сітки у ситуаціях, коли її позиція не вимагає цього - у Марти починають плутатись ноги в наступних розиграшах, наслідок - невірна позиція під час ударів, наслідок - м'яч летить куди завгодно, а не в корт

   

  Через цю величезну кількість помилок при атаці, а також відсутності другої подачі, Марту будь-яка суперниця вдавлює у захист, де Костюк ганяють по кутам корта вимотуючи всі сили. Враховуючи, що Марта яскравий атакуючий гравець - захист її дуже слабка сторона, а програні шари таким чином починають включати істерику Марти на корті, наслідком істерики є відхід концентрації, і програш наступних декількох шарів, а то й геймів на рівному місці.

   

  Це ми поговорили про "фізику". Тепер про "мозги". Мозги Марти на корті не працюють - вона у виграшних ситуаціях сама віддає позицію на корті, обирає не вірний напрямок удару, розгублюється під час гри, у грі немає думки, не награються комбінації. Після 25-30 хвилин гри Марта починає грати у перекидання шара і чекати помилок суперниці, замість вести гру першим номером, як і личить атакуючому гравцю

   

  На завершення: розпач іде від того, що Марта - потенційно гравець топ-10, і при цьому вся ця перспектива буквально відходить через постійне погіршення ситуації. Щодо збірно ї - нема сенсу зараз ставити у склад, це будуть муки на корті, при такій підготовці і відношенні до справи перемога Марти нічим не допоможе самій Марті - бо і далі буде тривати пошук чогось в абсолютно помилковому підготовчому процесі. Марті потрібен психолог, Марті потрібен тренер, який вправить їй мозги, верне її до атакуючого стилю, верне впевненість, Марті потрібно працювати наl своєю фізикою, і починати все з нуля але з вірним підходом у грі, а не цією ганьбою і погіршенням ситуації. 

  11 1
      Жалоба      4
  1. Volosh 1 февраля 2019 11:49

   Скажено аплодую цьому коментарю. Кожний матч Марти дивишся з надією, що повернеться та Марта, яка грала на АусОпен-2018 чи в Штутгарті з Гарсією. Але чудес не буває і на корті ми бачимо Марту, яка описана в коментарі.

   Причому дуже часто і після своєї першої подачі Марта віддає ініціативу в розіграші. А Заневська чи китаянка починають її ганяти по кутам корту. По виграним Мартою розіграшам - часто самі суперниці Марти били в сітку чи в аут в простих ситуаціях там, де гравець топ-100 буде нещадно карати. Марта з захисту накидує м'ячик на хавкорт, для віннера суперниці. То просто рівень у Заневської та китаянки такий, що вони замість віннера били в сітку. На рівні ВТА таке не прощається

   3 0
       Жалоба      3
 4. Гость demosua 31 января 2019 17:24

  Ну не расхолаживайте, не удручайте так Марту! Все, и главное она сама, хотели, чтоб засверкала в 16-17 лет. Если она забудет сейчас об этих амбициях и продолжит работать в поте лица, может быть засверкает в 19-20. И мы все с вами порадуемся! Примеров всяких в истории тенниса полно...

  Девушка через неделю будет защищать честь страны в составе сборной! Уверен - постарается!

  8 1
      Жалоба      2
 5. ТФ 31 января 2019 11:44

  Враження, що Марта не тренується взагалі. Стільки вхлам шарів на прийомі, абсолютно зайвих нарізок, непідготовлених виходів до сітки. Єдине, що залишилось хороше - це перша подача. Все. Не розумію, що у них там відбувається, але те, що показує Марта останні 7 місяців - більше схоже на завершення кар'єри, яка так і не почалась. 

  12 1
      Жалоба      1
 6. Торонто 31 января 2019 08:49
  Слов нет у меня. Не про МАРТУ. Про бричека. Кто МАРТЕ нашептал,что єто чудо поведет ЕЕ на верх. Зачем атакующего игрока переводить в защищающегося. Прошел почти год и ничего он МАРТЕ не дал, а ток забрал то,что ОНА умела. Напоминает свежайший пример,МЮ и моуринью. А если еще дальше копнуть,то 90 годи киевского Динамо. Вернулся ВАЛЕРИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ. Игроки те ж самие ,а команда заиграла. Так что не агенти барижние нужни,а нормальний толковий тренер. Ведь положа руку на сердце за почти прошедший год МАРТА разучилась играть. Пример Леси и бричека перешел на Костюк. Ток Леся болталась в районе 40-50 места,а Косток застряла во второй сотне и с явним креном вниз((((((((.
  22 5
      Жалоба      0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Украинцы в рейтинге ATP
 • ОДИНОЧНЫЙ
 • ПАРНЫЙ
Украинки в рейтинге WTA
 • ОДИНОЧНЫЙ
 • ПАРНЫЙ
Мужчины ATP
 • ОДИНОЧНЫЙ
 • ПАРНЫЙ
Женщины WTA
 • ОДИНОЧНЫЙ
 • ПАРНЫЙ