Регистрация    Войти
Авторизация
Украинский теннис / WTA

Акапулько. Завацкая выбывает на старте квалификации

Катарина Завацкая потерпела поражение от второй сеяной отборочного этапа.
Акапулько. Завацкая выбывает на старте квалификации
Abierto Mexicano TELCEL - International
Акапулько, Мексика • 25 февраля - 2 марта • хард • $250,000
Действующая чемпионка: Леся Цуренко (Украина)
Сетки турнира: квалификацияодиночный разряд


Квалификация. Первый круг
Катарина Завацкая (Украина) - Исалин Бонавентюр (Бельгия, 2) 1-6, 6-7(2)

Теннисистки провели на корте 1 час и 18 минут. Завацкая потеряла на своей подаче по три гейма в каждом сете, а сама оформила три брейка за матч. Во второй партии украинка подавала при счете 5-4 и 6-5.

Завацкая во второй раз в этом году выступила в квалификации турнира WTA. В конце февраля 19-летняя украинка уступила во втором раунде отбора на "Премьере" в Санкт-Петербурге.

Подписывайтесь на официальные страницы БТУ в социальных сетях,
чтобы быть в курсе главных новостей украинского и мирового тенниса:

FacebookTwitter VKInstagramGoogle+ViberTelegram

 
Фото: detlef-gottwald.de.
Добавлено: Maria Melnyk  24/02/19 08:10  Просмотров: 2 157  Рейтинг: +1  
1 0
‡àãðóçêà...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Комментарии 9

  1. Пользователь offline
    bogoslavik 26 февраля 2019 20:57
    Цитата: Гость Vasili

    Надалі пишу лише україньською.

    Вітаю! Я теж закінчив школу з викладанням російською мовою, живу в місті, де переважно спілкуються російською, а хочу краще вивчити свою, рідну... Не маю жодних упереджень проти росіян, але після того, що сталося, як в анекдоті: "вилки нашлись, а осадок остался..." А дівчатам побажаю пам'ятати де вони живуть і яку країну представляють на міжнародній арені. Хай щастить! 

    6 0
        Жалоба      6
  2. Гость Vasili 26 февраля 2019 20:03

    Надалі пишу лише україньською.

    4 0
        Жалоба      5
  3. Пользователь offline
    augustlion 25 февраля 2019 16:16
    Цитата: Aaa
    Легко визнати, що Крим -наш, живучи в Україні! До речі, Крим-наш!)))))))))

    Невірно кажете! Ми говоримо "Крим -- це Україна!" 

    А "Кримнаш" нехай злобно волають за поребриком, однак за все в житті доведеться платити.

    4 0
        Жалоба      4
  4. Aaa 25 февраля 2019 12:48
    Легко визнати, що Крим -наш, живучи в Україні! До речі, Крим-наш!))))))))) А от спробуйте це сказати для всіх, якщо ви живете в Росії- на це потрібна неабияка сміливість, якої в хлопців Марти і Каті немає, тому що не готові вони боротися з наслідками( все-таки саме РФ вони представляють) І я не проти російськомовних українців, але не тоді, коли вони кричать про зради і патріотизм! Миру всім!!!!!!)))))
    6 1
        Жалоба      3
  5. Ааа 24 февраля 2019 23:25
    Ох, які всі патріоти тут!!!! Коли ви вже нарешті залишите у спокої дівчат, які зустрічаються з хлопцями( а не з країною, яка вам не до вподоби) Хіба ж тут суть, що ті хлопці з РФ???? Ви тільки й шукаєте привід для хейтерства..... До речі, якщо такі патріоти, чому ж пишете не на рідній мові, а на мові тої самої держави, яку так не любите???? Будьте чесні самі з собою для початку....
    10 7
        Жалоба      2
    1. Пользователь offline
      augustlion 25 февраля 2019 01:08

      Ніби трохи й так, але тільки трохи. Якби ці хлопці (з РФ) чітко й чесно сказали, чий Крим (й Абхазія теж) -- тоді й претензій особливих не було. Вони ж бо не прибульці якісь?

      3 4
          Жалоба      1
    2. Пользователь offline
      Мимопопадал 25 февраля 2019 10:51

      Припекло? Ми ще навіть не починали нормально хейтити, начувайтесь laughing 

      І про мову ваша мордорська хитрість не пройде, вони не мають на неї виключного права, як хочемо, так й пишемо. Не люблю пропагандистські штампи. 

      6 3
          Жалоба      0
  6. Пользователь offline
    Мимопопадал 24 февраля 2019 09:27

     

    Цитата: Торонто
    Завацкая,Зарицкач,Заневская - уровень один,так магически действует буква З?))

    Ага. Ze — зрада. mask

     

     

    5 2
        Жалоба      -1