Підсумки третього ігрового дня на турнірі ATP Masters 1000 у США
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Факундо Багніс (Аргентина) 6:0, 6:2
Душан Лайович (Сербія) - Максим Крессі (США, 30) 6:4, 7:6(2)
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 20) - Брендон Накашіма (США) 6:4, 7:6(5)
Хольгер Руне (Данія, 7) - Мартон Фучович (Угорщина) 6:3, 7:5
Каспер Рууд (Норвегія, 3) - Ілля Івашко (-) 6:2, 6:3
Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 26) - Олексій Попирін (Австралія) 4:6, 7:6(4), 6:2
Таро Даніель (Японія, WC) - Олександр Звєрев (Німеччина, 13) 6:0, 6:4
Григор Димитров (Болгарія, 21) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина, Q) 4:6, 7:6(5), 6:4
Міомір Кецманович (Сербія, 29) - Уго Умбер (Франція) 6:4, 6:7(5), 7:6(3)

+

Карлос Алькарас продовжив свою переможну серію після титулу на "Мастерсі" в Індіан-Веллс минулого тижня. Далі іспанець зіграє проти Душана Лайовича, якого обіграв у трьох попередніх матчах, зокрема двічі цього сезону (у чвертьфіналах у Буенос-Айресі та Ріо-де-Жанейро).

Алехандро Давидович Фокіна здобув свою першу перемогу в Маямі і далі зустрінеться з Томмі Полом. Іспанець спробує взяти реванш за поразку у другому колі Australian Open.

Таро Даніель (№97) записав до свого активу четверту перемогу у кар'єрі над суперником із топ-20. На початку цього місяця японцю вдалося обіграти Каспера Рууда на турнірі в Акапулько.

Додано HomeAlone:  25/03/23 11:40  Переглядів: 2 997   Рейтинг:: 0