Світовий теніс / WTA

Маямі. Азаренко стане суперницею Радванської, Кербер виграла двадцятий матч в сезоні

Підсумки п'ятого ігрового дня на турнірі в Сполучених Штатах

Miami Open - Premier Mandatory
Маямі, США • 19 березня - 1 квітня • хард • $7,972,535
Чинна чемпіонка: Йоханна Конта (Велика Британія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Вікторія Азаренко (Білорусь, WC) - Анастасія Севастова (Латвія, 20) 3:6, 6:4, 6:1
Ван Яфань (Китай, Q) - Елісон Ріск (США, Q) 4:6, 6:3, 7:6(4)
Анжелік Кербер (Німеччина, 10) - Анастасія Павлюченкова (Росія, 23) 6:4, 6:4
Слоан Стівенс (США, 13) - Моніка Нікулеску (Румунія, Q) 6:7(1), 6:3, 4:0 (відмова)
Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 3) - Крістіна Макхейл (США) 6:2, 6:1

Вікторія Азаренко обіграла третю тенісистку з Топ-20 за останні два тижні. На турнірі в Індіан-Веллсі білоруска виявилася сильнішою за Слоан Стівенс (№13), а в Майамі вона пройшла Медісон Кіс, яка не змогла дограти матч, знявшись у другому сеті.

Далі Азаренко зустрінеться з Агнешкою ​​Радванською, яка обіграла першу ракетку світу Сімону Халеп. Тенісистки проведуть 19-ю зустріч і першу з 2014 року.

Ван Яфань виграла в Маямі п'ятий матч поспіль і вперше вийшла в четверте коло турніру Premier Mandatory. Наступною суперницею китаянки стане Анжелік Кербер, яка стала першою тенісисткою в цьому сезоні, котра здобула двадцять перемог.

Гарбіньє Мугуруса вп'яте і третій рік поспіль зіграє в 1/8 фіналу на Miami Open. У минулому сезоні іспанка не змогла завершити зустріч з майбутньою фіналісткою Каролін Возняцкі, а в 2016 році поступилася чемпіонці змагань Вікторії Азаренко.

За місце в чвертьфіналі Мугуруса побореться з чемпіонкою US Open Слоан Стівенс. У 2015 році в їх єдиній зустрічі в Ухані Гарбіньє програла своїй суперниці лише два гейми.

Додано HomeAlone:  25/03/18 09:01  Переглядів: 3 829   Рейтинг:: 0